Wczytuję dane...
Formularz zwrotu
Zgłoszenie zwrotu v2
 
*pola obowiązkowe

Aby zwrócić koszulę kupioną w ciągu ostatnich 14 dni, wpisz poniżej numer zamówienia oraz imię podane podczas zakupu.

Nieprawidłowe dane lub zamówienie starsze niż 14 dni.

Jeżeli masz bardziej szczegółowe uwagi, podziel się nimi poniżej. Pomoże nam to stworzyć lepsze koszule w przyszłości.

Uwaga: bezpłatna przesyłka kurierem nie dotyczy wymiany towarów przecenionych - koszt przesyłki 13,50 zł w jedną stronę.

Przypominamy, że wymieniana koszula musi być nieużywana, niezniszczona, w oryginalnym opakowaniu i z metkami, przywieszkami oraz paragonem.

Potwierdź

Dziękujemy.

Przyjęliśmy Twoje zgłoszenie zwrotu.

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 2 dni roboczych, aby uzgodnić szczegóły odbioru koszuli przez kuriera.

Idź do sklepu

Polityka zwrotów

Dla Państwa wygody zapewniamy bezpłatny zwrot towaru z terenu Polski według poniższych zasad.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Jako że art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta przewiduje odpowiedzialność odszkodowawczą konsumenta za korzystanie z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, przypominamy, że zwracana koszula musi być nieużywana, niezniszczona, w oryginalnym opakowaniu i z metkami oraz przywieszkami.

Bezpłatna przesyłka kurierem na potrzeby zwrotu nie dotyczy towaru przecenionego

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia do Państwa rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze wskazaną formą płatności. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

W wypadku odstąpienia od umowy proszę odesłać towary na adres: Natty Looker, Al. Ujazdowskie 24/40, 00-478 Warszawa, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy (towaru) wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwroty rozpatrywane są w terminie do 14 dni.

Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/.