BEZPŁATNA DOSTAWA OD 350 PLN ORAZ ZWROT W POLSCE

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Nic nie znaleźliśmy

Idealna koszula damska w 5 krokach

1 | Obsesja na punkcie rozmiarów

Nie mogłyśmy dłużej akceptować koszul, w których materiał rozchodził się na biuście, jednocześnie falując w talii. Nasze koszule zaprojektowałyśmy tak, aby pasowały do kobiecej sylwetki. Stworzyłyśmy trzy linie rozmiarowe, uwzględniające różne rozmiary biustów. Podając swoje wymiary w szybki sposób dobierzesz idealnie dopasowaną dla Ciebie koszulę.

2 | Luksusowe tkaniny na lata

Nasze tkaniny pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców z Włoch, Portugalii czy Szwajcarii. Tkaniny typu non- iron, tkaniny nie gniotące się, bawełny z elastanem, szczotkowane twille to tylko część naszej oferty, którą wciąż rozbudowujemy we współpracy zarówno z dostawcami jak i samymi klientkami.

3 | Guzik jak biżuteria

Guziki są dla nas synonimem bizuterii. Stawiamy na naturalne i ekskluzywne tworzywa. W naszych projektach znajdziecie niezwykle eleganckie i rzadkie perłowe guziki, metalowe guziczki biżuteryjne, czy naturalne guziki z orzecha corozo, niezwykle luksusowe, znane również jako roślinna kość słoniowa.

4 | Małe szczegóły, wielkie znaczenie

Każda z koszul to obraz naszego zamiłowania do detali. Wykonane na zamówienie hafty, taśmy tkane indywidualnie dla każdej koszuli, ozdobne nadruki na tkaninach, wszystko to stanowi o wyjątkowości i niepowtarzolności każdego z modelu.

5 | Produkcja w polskich szwalniach

Produkujemy w zaprzyjaźnionych polskich szwalniach. Znamy każdą z Pań, która przykłada dłon do niełatwej produkcji naszych koszul. Obustronny szacunek przejawia się w jakości naszych koszul. Usztywnione kołnierzyki, bieliźniane szwy, gęsty ścieg, w końcu jakość koszul damskich dorównuje tym najlepszym koszulom męskim.

Przejdź do sklepu

Twój koszyk

Coś tu pusto...

Zrób pierwsze zakupy