DARMOWA DOSTAWA OD 350 PLN ORAZ ZWROT W POLSCE

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Nic nie znaleźliśmy

Idealna koszula damska w 5 krokach

1 | Obsesja na punkcie rozmiarów

Nie mogłyśmy dłużej akceptować koszul, w których materiał rozchodził się na biuście, jednocześnie falując w talii. Nasze koszule zaprojektowałyśmy tak, aby pasowały do kobiecej sylwetki. Stworzyłyśmy trzy linie rozmiarowe, uwzględniające różne rozmiary biustów. Podając swoje wymiary w szybki sposób dobierzesz idealnie dopasowaną dla Ciebie koszulę.

2 | Luksusowe tkaniny na lata

Nasze tkaniny pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców z Włoch, Portugalii czy Szwajcarii. Tkaniny typu non- iron, tkaniny nie gniotące się, bawełny z elastanem, szczotkowane twille to tylko część naszej oferty, którą wciąż rozbudowujemy we współpracy zarówno z dostawcami jak i samymi klientkami.

3 | Guzik jak biżuteria

Guziki są dla nas synonimem bizuterii. Stawiamy na naturalne i ekskluzywne tworzywa. W naszych projektach znajdziecie niezwykle eleganckie i rzadkie perłowe guziki, metalowe guziczki biżuteryjne, czy naturalne guziki z orzecha corozo, niezwykle luksusowe, znane również jako roślinna kość słoniowa.

4 | Małe szczegóły, wielkie znaczenie

Każda z koszul to obraz naszego zamiłowania do detali. Wykonane na zamówienie hafty, taśmy tkane indywidualnie dla każdej koszuli, ozdobne nadruki na tkaninach, wszystko to stanowi o wyjątkowości i niepowtarzolności każdego z modelu.

5 | Produkcja w polskich szwalniach

Produkujemy w zaprzyjaźnionych polskich szwalniach. Znamy każdą z Pań, która przykłada dłon do niełatwej produkcji naszych koszul. Obustronny szacunek przejawia się w jakości naszych koszul. Usztywnione kołnierzyki, bieliźniane szwy, gęsty ścieg, w końcu jakość koszul damskich dorównuje tym najlepszym koszulom męskim.

Przejdź do sklepuMiejsce, które kochają kobiety. Sklep, który stworzony został przez kobiety dla kobiet. Tutaj nie ma zwykłych koszul, jakie można kupić w każdym niemal sklepie. My oferujemy coś więcej, mając nadzieję, iż uda nam się spełnić potrzeby i oczekiwania najbardziej nawet wymagających kobiet. Jesteśmy grupą ludzi, która z pasją oddaje się swojej pracy i robi wszystko, co w naszej mocy, by być dla swojej klienteli po prostu najlepsza.

Co nas wyróżnia na rynku?

Z pewnością jest to jedno z najważniejszych pytań, jeśli w grę wchodzi wybór naszego sklepu pod względem zakupu koszul. Odpowiemy więc na to pytanie z czystą przyjemnością. Po pierwsze, mamy obsesję na punkcie rozmiarów. Mając dość koszul, które rozchodziły się na biuście i zwijały się w pasie, stworzyliśmy swoje rozmiary. Wzięliśmy pod uwagę przede wszystkim różne rozmiary biustów, co pozwoliło nam zaproponować klientom koszule damskie, w pełni dopasowane do ich figur. Udało się! Po drugie, bazujemy tylko i wyłącznie na luksusowych materiałach. Wszystkie dostępne pochodzą od dostawców z Włoch, z Portugalii i Szwajcarii. Nasze tkaniny nie gniotą się, nie krępują ruchów, nie powodują dyskomfortu. Bawełna połączona z elastanem gwarantuje przyjemność noszenia ich każdego dnia. Po trzecie, stawiamy na perfekcyjne dodatki. Wybieramy więc guziki, które stanowią formę biżuterii, a nie sposób na zapięcie takiej koszuli. Co więcej, odpowiednie dobieramy wszelkie hafty, taśmy czy nadruki. U nas nie ma absolutnie przypadków. Po czwarte, współpracujemy tylko z polskimi szwalniami. To sprawia, że nasze koszule damskie nie są produktami szytymi hurtowo, ale tutaj każdy model dopracowywany jest do perfekcji, zarówno pod względem usztywnienia kołnierzyków, zastosowania bieliźnianych szwów, czy wykorzystania gęstych ściegów.

Sklep, w którym zakupy to przyjemność

Wiele kobiet chcących kupić koszule, przechodzi istne tortury, by móc dokonać właściwego wyboru. Zgadzamy się z tym, jeśli wybiera się zwykłe, sieciowe produkty, ale nie te, które ma do zaoferowania nasz sklep. My poszliśmy nieco dalej i skupiliśmy się na jednym asortymencie produktów, ale w różnych odmianach, co pozwoliło nam dopracować nasze produkty do perfekcji pod każdym możliwym względem. U nas nie ma przypadków. Nasze zadowolone i powracające klientki stawiamy zawsze na pierwszym miejscu, co jeszcze bardziej buduje nasz sukces. My wiemy, że nasz rozwój to Wasza zasługa, a więc każdą z Was pragniemy traktować szczególnie. Dołącz więc do naszego grona i Ty.

Twój koszyk

Coś tu pusto...

Zrób pierwsze zakupy