Twój koszyk

  Razem

  0,00 zł
  • 14 dni na bezpłatny zwrot lub wymianę rozmiaru
  • Dostawa już za 2-3 dni robocze
  • Bezpieczna płatność (SSL)

  Coś tu pusto...

  Zrób pierwsze zakupy
  Idealna koszula damska w 5 krokach

  1 | Obsesja na punkcie rozmiarów

  Nie mogłyśmy dłużej akceptować koszul, w których materiał rozchodził się na biuście, jednocześnie falując w talii. Nasze koszule zaprojektowałyśmy tak, aby pasowały do kobiecej sylwetki. Stworzyłyśmy trzy linie rozmiarowe, uwzględniające różne rozmiary biustów. Podając swoje wymiary w szybki sposób dobierzesz idealnie dopasowaną dla Ciebie koszulę.

   
   

  2 | Luksusowe tkaniny na lata

  Nasze tkaniny pochodzą od wyselekcjonowanych dostawców z Włoch, Portugalii czy Szwajcarii. Tkaniny typu non- iron, tkaniny nie gniotące się, bawełny z elastanem, szczotkowane twille to tylko część naszej oferty, którą wciąż rozbudowujemy we współpracy zarówno z dostawcami jak i samymi klientkami.

  3 | Guzik jak biżuteria

  Guziki są dla nas synonimem bizuterii. Stawiamy na naturalne i ekskluzywne tworzywa. W naszych projektach znajdziecie niezwykle eleganckie i rzadkie perłowe guziki, metalowe guziczki biżuteryjne, czy naturalne guziki z orzecha corozo, niezwykle luksusowe, znane również jako roślinna kość słoniowa.

   
   

  4 | Małe szczegóły, wielkie znaczenie

  Każda z koszul to obraz naszego zamiłowania do detali. Wykonane na zamówienie hafty, taśmy tkane indywidualnie dla każdej koszuli, ozdobne nadruki na tkaninach, wszystko to stanowi o wyjątkowości i niepowtarzolności każdego z modelu.

  5 | Produkcja w polskich szwalniach

  Produkujemy w zaprzyjaźnionych polskich szwalniach. Znamy każdą z Pań, która przykłada dłon do niełatwej produkcji naszych koszul. Obustronny szacunek przejawia się w jakości naszych koszul. Usztywnione kołnierzyki, bieliźniane szwy, gęsty ścieg, w końcu jakość koszul damskich dorównuje tym najlepszym koszulom męskim.

   

  Przejdź do sklepu

  Sklep jest w trybie podglądu
  Sklep internetowy Shoplo.pl