DARMOWA DOSTAWA OD 350 PLN ORAZ ZWROT W POLSCE

Produkty

Kategorie

Kolekcje

Producenci

Nic nie znaleźliśmy

Dobierz rozmiar

Dobierz swój idealny rozmiar


Jeśli do tej pory wydawało się Tobie, że nie masz figury, by nosić koszule, w których możesz wyglądać dobrze, my pokażemy Tobie, że jest inaczej. Tworzymy bowiem sklep, który skupił się na zapewnieniu każdej kobiecie prawdziwej przyjemności z noszenia koszul. Wiemy doskonale, jak istotną stanowią one część garderoby w kobiecej szafie. U jednych pań są one niezbędne do pracy, inne kobiety kochają je nosić na co dzień. Koszule dopełniają elegancki wizerunek kobiety i pozwalają jej wyglądać dobrze, bez względu na porę i okazję.

Dobranie rozmiaru koszuli damskiej to podstawa

Zanim przejdziemy do znalezienia dla siebie idealnych koszul, które będą nam się podobać pod względem wizualnym, z pewnością kluczowe znaczenie ma najpierw dobranie odpowiedniego rozmiaru do swojej figury. Wiadomo przecież, że każda z nas jest zupełnie inna. Nie wszystkie panie noszące rozmiar 36 wyglądają tak samo i nie każda z kobiet w rozmiarze 44 ma taką samą figurę. Sieciowe sklepy oferujące takie rozmiary, nie są w stanie trafić odpowiednio w potrzeby klientek, stąd też wiele pań całkowicie rezygnuje z tej części garderoby lub nosi ją bez uzyskania zamierzonego efektu, a więc pełnej wygody i perfekcyjnego wyglądu.

Nasz sklep idzie nieco dalej i pozwala Wam Drogie Panie dobrać koszulę w pełni do swojego rozmiaru. W ofercie oprócz luźnych koszul, które możecie kupić, macie także i możliwość dopasowania koszuli przede wszystkim pod względem biustu i talii, co powoduje, że te koszule damskie idealnie będą leżeć na biuście, jednocześnie też nie rolując się w talii, co jest bardzo często pojawiającą się przypadłością. Najważniejszym więc elementem jest dokonanie pomiarów swojego ciała.

Jak dokonać prawidłowego pomiaru?

Aby sprawdzić, jaka koszula będzie dla nas idealną, kluczowe znaczenie ma to, by zmierzyć swoje obwody. I tak, aby były one miarodajne, należy zmierzyć się za pomocą miary krawieckiej w najszerszym miejscu na biuście, mając założony biustonosz, a także w najbardziej wąskim miejscu w talii, na gołą skórę. To da nam miarodajne wyniki i pozwoli dobrać wprost do naszej figury jak najbardziej odpowiednią koszulę.

Czy to takie trudne? Oczywiście, że nie! Nasze koszule damskie to najlepszy wybór absolutnie dla każdej kobiety. Jesteśmy przekonane o tym, że w asortymencie naszych produktów, który jest niezwykle szeroki, z pewnością każda z Was znajdzie takie propozycje, z których zaczniecie tworzyć najlepsze dla siebie stylizacje i to do pracy, na randkę, czy na co dzień… Tego właśnie Wam życzymy.

polski producent koszul damskich
Koszula damska


Tagi: koszula damska, koszule damskie, elegancka koszula, elegancka koszula damska producent

Twój koszyk

Coś tu pusto...

Zrób pierwsze zakupy