Opis

Relaxed Fit

Haftowany mankiet, naturalne orzechowe guziki, miękka, ciepła tkanina. Gwarantujemy, Sjona to koszula, której nie będziesz chciała zdjąć!

Kolorsytyka tej koszuli oddaje nasze najpiekniejsze norweskie wspomnienia, fiordy. Błękitna tafla wody, otoczona intesywną zielnią. Sjona to nie tylko nazwa jednego z fiordów, ale również imię żony króla Norwegii.

Pokaż więcej

Koszula uszyta z miękkiego, szczotkowanego twillu. Dobrane kolorystycznie granatowe mankiety zostały ozdobione haftowanymi unikalnymi żuczkami, które skradły nasze serca już na etapie projektowania. Dopełnieniem koszuli jest wykonana w barwach koszuli ozdobna tasiemka. Spójrzcie także na guziczki pozyskane z orzecha palmowego corozo, ich naturalne słoje świetnie wpisują się w design zimowej, ciepłej koszuli.
Koszula jest wykonana ze 100% najwyższej jakości, portugalskiej bawełny. Nie wymaga ostrożnej pielęgnacji, a żelazko wprost płynie po tkaninie, jeżeli już zdecydujecie się na jej prasowanie. 
Stwórz swoje idealne połącznie z ulubionymi spodniami i wywiniętymi zadziornymi mankietami. Jeżeli poszukujesz czegoś spokojniejszego, opuść mankiety, załóż ołówkową spódnicę i voila, stylizacja wieczorowa jest gotowa.

Skład: 100% bawełna

Nie ma Twojego rozmiaru? Masz pytanie?

289
PLN 00
Inni kupili również