Wczytuję dane...
Poznaj nas
About us - Natty Looker

Jak powstaliśmy

Myślałyśmy, że chcemy niewiele. Okazało się, że pragniemy niemożliwego.

Szukałyśmy klasycznej koszuli, która pasowałaby do kobiecej sylwetki, bez konieczności krawieckich poprawek czy indywidualnego projektu.

Nie znalazłyśmy. Przymierzyłyśmy dziesiątki koszul, a rezultaty rozczarowywały – tkanina siłująca się na wysokości biustu, jednocześnie luźno falująca w pasie, zbyt krótki rękaw, a po pierwszym praniu zbyt krótka koszula.

Natknęłyśmy się na eleganckie koszule z miękkich materiałów, ale za sprawą ich ceny odstawiałyśmy luksus na półkę.

I tak powstaliśmy, z potrzeby stworzenia czegoś, co po prostu pasuje i świetnie się nosi, nie przez miesiąc, ale przez lata.

Zmierzyliśmy setki kobiet, przeanalizowaliśmy dziesiątki koszul aby stworzyć unikalne linie rozmiarowe uwzględniające różne kobiece sylwetki.

Sprowadziliśmy miękkie europejskie tkaniny, dodaliśmy wyszukane dodatki z Włoch, Francji i Niemiec, aktywowaliśmy małe polskie szwalnie i wreszcie, po 2 latach, powstały pierwsze koszule Natty Looker.

Początkowo tworzyłyśmy tylko klasyczne koszule biznesowe w dwóch dopasowanych liniach, ale widząc piękne, wyraziste, eleganckie kraty na miękkich tkaninach nie mogłyśmy się im oprzeć, i tak powstała bardziej casualowa, kraciasta kolekcja RELAXED.

W co wierzymy

Doskonały krój to podstawa

"Luksus musi być wygodny, inaczej nie jest luksusem." – Coco Chanel.

Kobiece kształty, a dokładniej biust, są dla nas punktem wyjścia. Koszula ma doskonale leżeć. Ma być elegancko, ale też wygodnie. Nie ma mowy o dopinaniu materiału na agrafki czy wciąganiu brzucha.

Ubrania są po to, żeby je nosić, nie znosić

Jakość - wszyscy o niej mówią, ale my naprawdę ją widzimy w naszych koszulach. Wykorzystujemy te same doskonałe tkaniny i dotaki, współpracujemi z tymi samymi mistrzami fachu, produkujemy tymi samymi dłońmi co światowi liderzy mody i jak oni tworzymy na lata.

Mniej znaczy lepiej

Podobno diamenty zawdzięczają swoją wyjatkowość rzadkości występowania. Od nas dodamy tylko, że tworzymy dla Was w małych, ograniczonych ilościach, abyście mogły poczuć się niepowtarzalnie.

Zaufanie podstawą udanego związku

Chcemy zbudować długotrwałe relacje oparte na zaufaniu i uczciwości. To założenie przejawia się nie tylko w postaci bezkosztowych dostaw i zwrotów, ale także w etyce cenowej. Nie możemy iść na kompromis w zakresie tkanin i dodatków, a wysoka jakość ma swój koszt. Niemniej, kierując się rozsądkiem i uczciwością, planujemy ceny naszych produktów tak, aby luksus nie leżał na najwyższej półce w sklepie, ale w szafach wielu naszych klientek.