Envy Me Too Dodaj do schowka

Opis

Relaxed Fit

Krata w jakże eleganckim wydaniu! Klasyczne połączenie barw, głęboki granat, przełamany został błękitną kratą oraz czerwonymi kontrastami. Wykonana z 100% europejskiej bawełny, wykończona metalowymi, ozdobnymi guziczkami
Koszula dzięki swojej taliowanej konstrukcji oraz za sprawą miękkiej tkaniny idealnie opływa i podkreśla kobiecą sylwetkę.

Pokaż więcej

Ta koszula skrywa tajemnicę, ma nie tylko więcej miejsca w biuście, ale także ukryliśmy w niej dodatkowy guziczek, dzięki czemu nie ma mowy o rozchodzeniu się na wysokości biustu.
Mały kołnierzyk został odpowiednio skonstruowany, dzięki czemu mimo miękkiej tkaniny nie ma mowy o niepożądanym rozchodzeniu się "na boki".
Są takie połącznia, których po prostu nie należy kwestionować! Głęboki granat przełamaliśmy czerwono - błękitnymi kraciastymi wstawkami w mankiecie, stójce oraz listwie. Całość idealnie uzupełniają, najwyższej jakości metalowe biżuteryjne guziczki.
Koszula, której zazdroszczą nam Wszystie znajome. My najbardziej lubimy ją wieczorową porą w bardzo kobiecym wydaniu, do skórzanej spódnicy czy spodni cygaretek. Nasza i pewnie wkrótce Wasza ulubienica!

Skład: 100% bawełna

Nie ma Twojego rozmiaru? Masz pytanie?

289
PLN 00
Inni kupili również