Opis

Relaxed Fit

Krata w jakże eleganckim wydaniu! Klasyczne połączenie barw, głęboki granat, przełamany został czerwoną kratą oraz kontrastowymi deseniami. Wykonana z 100% europejskiej bawełny, wykończona metalowymi, biżuteryjnymi guziczkami.
Koszula dzięki swojej taliowanej konstrukcji oraz za sprawą miękkiej tkaniny idealnie opływa i podkreśla kobiecą sylwetkę.

Pokaż więcej

Ta koszula skrywa tajemnicę, ma nie tylko więcej miejsca w biuście, ale także ukryliśmy w niej dodatkowy guziczek, dzięki czemu nie ma mowy o rozchodzeniu się tkaniny na wysokości biustu.
Mały kołnierzyk został odpowiednio skonstruowany i usztywniony, uniemożliwiając rozchodzenie się "na boki", zachowuje swoją elegancką formę w trakcie noszenia.
Są takie połącznia, których po prostu nie należy kwestionować! Głęboki granat przełamaliśmy czerwono - błękitnymi kraciastymi wstawkami w mankiecie, stójce oraz listwie. Całość idealnie uzupełniają, najwyższej jakości metalowe biżuteryjne guziczki.
Koszula, której zazdroszczą nam Wszystie znajome. My najbardziej lubimy ją wieczorową porą w bardzo kobiecym wydaniu, do skórzanej spódnicy czy spodni cygaretek. Nasza i pewnie wkrótce Wasza ulubienica!

Skład: 100% bawełna

Nie ma Twojego rozmiaru? Masz pytanie?

289
PLN 00
Inni kupili również