Wczytuję dane...
Dostawa i zwrot

Bezpłatna dostawa

Dla wszystkich naszych klientek zapewniamy bezpłatna dostawę kurierem na terenie Polski.

Zamówienia wysyłamy za pomocą kuriera DHL. Szacowany czas dostawy to 1-2 dni robocze od zaksięgowania płatności.

Przejdź do sklepu

 

Bezpłatna wymiana rozmiaru

Rozumiemy, że czasem trudno jest dobrać rozmiar kupując online - dlatego dla wszystkich naszych klientek oferujemy bezpłatną wymianę rozmiaru w terminie 14 dni od zakupu.

Jeżeli nie wiesz jaki rozmar będzie najlepszy, skontaktuj się z nami lub skorzystaj ze strony Dobierz rozmiar .

Uwaga: Bezpłatna przesyłka na potrzeby wymiany nie dotyczy produktów przecenionych (np. w promocji Walentynkowej) oraz przesyłek poza granice Polski. Koszt organizowanej przez nas wymiany to 15 PLN dla przesyłek z Polski, koszt z zagranicy w zależności od kraju nadania.

Wymień rozmiar

 

Bezpłatny zwrot

Dla Państwa wygody zapewniamy bezpłatny zwrot towaru z terenu Polski według poniższych zasad.

Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia.

Aby ułatwić Państwu proces, przygotowaliśmy formularz zwrotów.

Jako że art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta przewiduje odpowiedzialność odszkodowawczą konsumenta za korzystanie z towaru w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy, przypominamy, że zwracana koszula musi być nieużywana, niezniszczona, w oryginalnym opakowaniu i z metkami oraz przywieszkami. Jednocześnie, do przesyłki ze zwrotem musi być załączony paragon.

Uwaga: Bezpłatna przesyłka na potrzeby zwrotu nie dotyczy produktów przecenionych (np. w promocji Walentynkowej) oraz przesyłek poza granice Polski. Koszt organizowanego przez nas zwrotu to 15 PLN dla przesyłek z Polski, koszt z zagranicy w zależności od kraju nadania.

Zwróć koszulę

 

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia do Państwa rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie; w każdym przypadku nie poniosą Państwo żadnych opłat w związku ze wskazaną formą płatności. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

W wypadku odstąpienia od umowy proszę odesłać towary na adres: Natty Looker, Al. Ujazdowskie 24/40, 00-478 Warszawa, niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy. 

Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy (towaru) wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Zwroty rozpatrywane są w terminie do 14 dni.

Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. Chcąc skorzystać z możliwości polubownego rozwiązywania sporów dotyczących zakupów internetowych, Konsument może złożyć swoją skargę np. za pośrednictwem unijnej platformy internetowej ODR, dostępnej pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/